KONST / Litografier / Färglitografier 15728343
nr 1572 8343
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerade och numrerade. Färglitografi. 3 st bladets mått: 24x32 ca, yttermått inklusive ram: 38x44 cm ca, 1 st bm: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x42
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:05:13
21/10 11:56:32
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén